ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ КУХОННУ ВИТЯЖКУ

ЗНАЙДІТЬ СВОЮ ІДЕАЛЬНУ КУХОННУ ВИТЯЖКУ

Обираєте підходящу кухонну витяжку? Легко.

Слід врахувати багато аспектів — від їжі, яку ви любите їсти, до розміру вашої кухні. Наше зручне керівництво з придбання допоможе вам прийняти правильне рішення.

СТРАВИ

Якщо ви смажите, готуєте на грилі або використовуєте пару, вам потрібна більш потужна витяжка. Для страв із сильним запахом, пряних та рибних страв також необхідне більш сильне всмоктування. Не тільки через запах, але й тому, що жир може накопичуватися у важкодоступних місцях та пошкодити ваші гарно пофарбовані стіни.

Потужність

Якщо ви часто готуєте страви з сильним запахом або у вас велика кухня, то вам потрібна більш потужна витяжка. Ось як розрахувати мінімальний рівень екстракції: 1. Виміряйте: довжину, ширину і висоту вашої кухні. 2. Помножте: довжина х ширина х висота = кубатура. 3. Помножте: кубатура x 12 = мінімальний рівень екстракції. Легко. Ви отримаєте мінімальний рівень екстракції для 12 змін повітря на годину. Рекомендується від 8 до 12 змін.

Циркуляція повітря

У вас є зовнішня вентиляція? Екстракційні витяжки видалять відпрацьоване повітря з кухні через повітропровід, тому для них потрібен доступ до зовнішньої вентиляції. Чим далі ви розташовуєте її від вентиляційного отвору, тим потужніший двигун потрібен. Рециркуляційним витяжкам не потрібен доступ до свіжого повітря. Повітря всмоктується через жировий фільтр, а потім вугільний фільтр очищує повітря, перш ніж воно свіже та приємне повернеться на вашу кухню. #EASYTIP: увімкніть витяжку до початку готування для запуску процесу циркуляції чи екстракції.

ТИП КУХОННОЇ ВИТЯЖКИ

Існує багато стилів витяжок. Дозвольте представити вам: Настінна декоративна витяжка — чи то плоскі, чи у вигляді димоходу, — ці чудові витяжки представлені у різних розмірах, які можна підібрати відповідно до розміру вашої кухні. Острівна декоративна витяжка — ідеальний варіант для кухонь, на яких часто люблять збиратися, із острівцем для приготування їжі. Ці витяжки з трубою підвішуються до стелі, а не встановлюються на стіну. Вбудовані в меблі — для інтеграції зі стилем вашої кухні ці витяжки можна сховати, коли ви не готуєте. Вбудовані внизу — заощаджуйте місце та помістіть витяжку під шафою над вашою варильною поверхнею. Вона повністю прихована, доки не настає час готувати їжу. Залиште 40-75 см між варильною поверхнею та плитою в залежності від обраної моделі. Не ризикуйте та перевірте місце до покупки!

ШУМ

Для готування в тиші обирайте витяжку з нижчим рівнем шуму (дБ). Наші витяжки мають рівень шуму від 50 до 65 дБ. Для порівняння: звичайна розмова на кухні має рівень шуму 62 дБ, а кипіння чайника — 42 дБ. Для екстракційних витяжок конструкція повітропроводу може стати вирішальним фактором. Тому, аби витяжка працювала тихіше, вам слід подумати про згини, довжину, поперечний переріз та матеріал повітропроводу. Але пам'ятайте, що мінімальний рівень екстракції важливіший за гучність. Безшумна витяжка без достатньої потужності — це те саме, що безшумний пилосос, який не всмоктує пил.

Очищення

Деякі фільтри потрібно замінювати, інші можна мити та використовувати повторно. Жирові фільтри утримують часточки жиру та їжі. Їх потрібно мити або замінювати кожні 15-100 годин в залежності від виду. У рециркуляційних витяжках фільтри з активованого вугілля видаляють запахи. Їх слід мити або замінювати приблизно кожні 4 місяці. Багаторазові фільтри — вугільні фільтри, що миються, металеві сітки та фільтри з нержавіючої сталі можна мити вручну або у посудомийній машині на інтенсивній програмі за температури 65°C. Легко. Робіть це кожні 2-3 місяці до 5-6 разів. Змінні фільтри — одноразові вугільні та паперові фільтри слід замінювати приблизно кожні 4 місяці.

ГОТОВІ ОБРАТИ СВОЮ КУХОННУ ВИТЯЖКУ?

Ознайомтеся з нашим асортиментом. Від традиційних витяжок з трубою до гладеньких стильних сучасних дизайнів з інтелектуальними функціями, такими як самоочищення.